78,000 €

C. Eladio Lozano Bernabeu, 45, 03184 El Chaparral, Alicante, Hiszpania

Opis

Cieszymy się, że możemy wprowadzić na rynek ten słoneczny, wysoki bungalow w Paraje Natural, niedaleko La Siesta.

La Siesta słynie z tego, że jest obszarem, który oferuje wszystkie niezbędne udogodnienia dla Twojego domu wakacyjnego lub stałego pobytu. Otoczona drzewami i popularnymi słonymi jeziorami La Siesta jest fantastycznym miejscem dla każdego, kto chce być bardzo blisko plaży, ale jednocześnie pragnie odrobiny natury.

Mieszkanie jest czyste, zadbane i oferuje fantastyczny basen komunalny z naturalną trawą i otoczony terenami zielonymi. Znajduje się on w odległości spaceru od przystanku autobusowego i placu La Siesta.

Ten uroczy domek posiada dwie dwuosobowe sypialnie z jedną łazienką. Oferuje półoddzielną kuchnię z pięknym salonem-jadalnią z ładnym tarasem oraz dwie dwuosobowe sypialnie z pełnym węzłem sanitarnym. Najlepszą cechą tej nieruchomości jest solarium, które daje wystarczająco dużo miejsca, aby wykorzystać go jako strefę chillout lub fantastycznego grilla z przyjaciółmi o każdej porze roku.

Nieruchomość jest sprzedawana tak, jak widać na zdjęciach, zadbana i gotowa do korzystania. Jest to idealny dom dla każdego, kto szuka doskonałej nieruchomości z wieloma funkcjami zlokalizowanej w dzielnicy mieszkalnej miasta.

Okolica/Widok na mapie

  • Region: Alicante
  • Dzielnica: Torrevieja

Udogodnienia

Wyposażenie:
  • umeblowany